Zostań Wolontariuszem!
Zaangażuj się 

Pomóż nam pomagać

– Zostań Przyjacielem Afryki 

Zostań wolontariuszem

Jeśli dysponujesz wolnym czasem, jesteś pełnoletni oraz chciałbyś być częścią naszych projektów, dołącz do naszego zespołu. To świetny sposób na wykorzystanie wolnego czasu gdy chcesz być w kontakcie z ludźmi, dzielić się swoimi umiejętnościami i uczyć się nowych rzeczy, jednocześnie niosąc pomoc. Koniecznie napisz do nas kilka słów o sobie, w który projekt chciałbyś się zaangażować i dlaczego chcesz nam pomagać. Wszelkie pomysły mile widziane!

Przekaż dotację

W języku suahili mówi się “haba na haba hujaza kibaba” co oznacza tyle co polskie przysłowie “ziarnko do ziarnka, a zbierze się miarka”. Przekaż wybraną kwotę na jeden z naszych projektów. Naprawdę każda złotówka jest dla nas na wagę złota. Możesz wesprzeć nas jednorazowo bądź wspierać nas każdego miesiąca! Razem możemy namalować wiele uśmiechów na afrykańskich twarzach!

KILKA SŁÓW O NASZYCH CELACH i DZIAŁANIACH 

CO ROBIMY ?

POMAGAMY NAJBardziej potrzebującym

Udzielanie pomocy humanitarno-charytatywnej osobom i rodzinom pochodzącym z biedniejszych części Afryki            ze szczególnym uwzględnieniem Tanzanii.

WSPIERAMY EDUKACJę

Edukacja dzieci i młodzieży oraz osób dorosłych,  zwiększenie szans mających na celu poprawę bytu                     materialnego i wyrównywanie szans osób żyjących                 w trudnych warunkach w Afryce  

WSPIERAMY POMOC MEDYCZNą

Działania na rzecz poprawy zdrowia i jakości życia oraz zwiększenia dostępu do opieki zdrowotnej lokalnych społeczeństw państw afrykańskich.

DBAMY o Środowisko naturalne

Działania mające na celu uświadomienie potrzeby wspólnej odpowiedzialności za środowisko naturalne, wraz ze wszelkimi akcjami mającymi doprowadzić do ich realizacji.

ZOSTAŃ RAFIKI!

Kogo szukamy?

Mamy mnóstwo pomysłów do zrealizowania, ale nie wyrabiamy z ilością zadań 🙂 Chcemy skupić się na generowaniu i wdrażaniu nowych projektów, dlatego poszukujemy osób, które będą chciały rozwijać Fundację razem z Nami!

 

Zostań Wolontariuszem!

Dołącz do naszego zespołu! Nie ważne ile masz lat, skąd jesteś i  jakie masz kwalifikacje. Jeśli masz tylko chęci i odrobinę czasu, a chcesz zrobić coś pozytywnego dla innych, po prostu napisz do nas!!!

Czekamy na wiadomość właśnie od Ciebie!!!

Nadchodzące Wydarzenia

DATA wydarzenia - Nazwa wydarzenia

Czas trwania  – Szczegółowy opis wydarzenia pojawi się wkrótce .

DATA wydarzenia - Nazwa wydarzenia

Czas trwania  – Szczegółowy opis wydarzenia pojawi się wkrótce .

ZADANIA WOLONTARIUSZY

Zobacz, w jakich obszarach możesz nas wesprzeć:

– Tworzenie artykułów na temat realizowanych i przyszłych projektów (www)
– Wsparcie w tworzeniu komunikatów prasowych i rozwoju komunikacji z mediami
– Update z działań Fundacji (newsletter oraz SM – FB/IG)
– Research aktualnych wydarzeń z obszarów objętych wsparciem fundacji
– Tworzenie grafik do SM (FB, FB Story, IG, IG Story)
… nie znalazłeś/aś nic dla siebie? Napisz, w czym możesz nam pomóc!

To co? Działamy? Zgłoś się przez formularz i spotkaj się z nami online 🙂

https://forms.gle/Taub8f7rj8VTD3CY8

Czekamy na Wasze zgłoszenia do 31 sierpnia!

Jeśli macie jakieś pytania/wątpliwości, śmiało piszcie na fanpage @Fundacja Rafiki lub mailowo kontakt@fundacjarafiki.pl

Pozdrowienia!
Agnieszka & Ewa

Dowiedz się więcej

Poznaj nasze cele statutowe

CELE STATUTOWE

  • Udzielenie pomocy humanitarno-charytatywnej osobom i rodzinom pochodzącym z biedniejszych części Afryki ze szczególnym uwzględnieniem Tanzanii,
  • Działania na rzecz poprawy zdrowia i jakości życia oraz zwiększenia dostępu do opieki zdrowotnej lokalnych społeczeństw,

  • Poprawa bytu materialnego i wyrównywanie szans osób żyjących w trudnych warunkach w Afryce,

   

  • Pomoc zdrowotna, finansowa, socjalną opiekuńcza,              i edukacyjna osób żyjących w Afryce ze szczególnym uwzględnieniem Tanzanii,
  • Upowszechnianie i ochrona wartości demokratycznych, wolności obywatelskich i praw człowieka,
  • Edukacja dzieci i młodzieży oraz osób dorosłych,
  • Działania mające na celu uświadomienie potrzeby wspólnej odpowiedzialności za środowisko naturalne, wraz ze wszelkimi akcjami mającymi doprowadzić do ich realizacji.